Sıkça Sorulan Sorular

Genel
Hangi hizmetler sunulmaktadır?

Ana hatları ile Göz Ameliyatları, Saç Ekimi, Diş Cerrahisi ve Estetik Cerrahisi olmak üzere belli hizmetler daha yoğum olarak sunulmaktadır. Ancak ihtiyacınız ne olursa olsun bu alanlar dışında da her türlü isteğinizi bize iletebilirsiniz.

Bölge turlarının rezervasyonunu ne zaman yapabilirim?

Tedavi süreciniz belli olduğu andan itibaren ister gelmeden isterseniz Kapadokya’ya geldikten sonra yüz yüze de rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.

Ödeme şartları ne şekildedir?

İhtiyacınız doğrultusunda hekimlerimiz ile birlikte tedavi süreciniz ve oluşacak ortalama ücret belirlenecektir. Ödeme peşin olarak direkt olarak yapılacaktır.

Kapadokya bölgesinin özellikleri nelerdir?

Kapadokya doğa harikası olan Peri Bacaları ile tanınmaktadır. Doğal güzellikleri dışında binlerce yıl farklı toplumlara ev sahipliği yaptığı için Peribacalarının içlerine oyulmuş kayadan evler, yeraltı şehirleri, kiliseler, hastaneler gibi günümüze ulaşan tarihi ve sanatsal yapılarla dikkat çekmektedir. Bölge insanlık tarihi boyunca önemli bir ticaret ve kültür merkezi olarak gelişmiştir.

Hekimlerle nasıl irtibata geçebilirim?

Hekimlerimiz ile ilgili her türlü iletişiminiz bizim tarafımızdan en hızlı şekilde gerçekleştirilecektir.

Tedavi sonrası ülkemize döndükten sonra oluşabilecek sorularımızı kime yönlendirebiliriz?

Tedavi sonrası oluşabilecek bütün sorularınız için bizim ile iletişime geçerek gerekli cevaplarınızı alabilirsiniz.

Tedavi için ne kadar bir süre ayırmam gerekir?

Tedavinin süreci yapılacak olan işleme bağlı olarak oluşmaktadır. Ön görüşmemizde ihtiyacınıza göre bu süreç tam olarak belirtilebilir.

Türkçe bilmediğim için ülkenizde nasıl iletişim kurabilirim?

Her türlü ihtiyacınız için birden fazla dil bilen tercümanlarımız her zaman destek olarak yanınızda olacaktır.

Tedavim ne zaman başlayabilir?

İhtiyaç ve isteklerinizi bize ilettikten sonra hemen hekimlerimiz ile iletişime geçerek size gerekli bütün bilgileri iletiyoruz. Tedavi için karar verdiğiniz takdirde hemen başlayabiliriz.

Tedavi için tek başıma mı gelmeliyim yoksa yanımda bir yakınım gelebilir mi?

İstediğiniz takdirde yanınızda bir yakınız ile birlikte gelerek hem tedavinizi olup hem de bir yandan birlikte unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.